Nowy Rok powitaliśmy ciężko pracując.

Nowy Rok zaczęliśmy intensywnym turnusem rehabilitacyjnym. Dokładnie od 27.12.2015 do 09.01.2016 przebywaliśmy z chłopcami na kolejnym turnusie rehabilitacyjnym w prywatnym ośrodku ''Neuron'' w Małym Gacnie.

Chłopcy przez 2 tygodnie dzielnie ćwiczyli, dawali z siebie wszystko.

Korzystali z takich zajęć: rehabilitacja ruchowa na sali, ćwiczenia chodu, ćwiczenia w kombinezonach TheraSuit, zajęcia integracji sensorycznej, ćwiczenia na pająku, zajęcia z logopedą, masaż, terapia wzroku, hipoterapia, a Dawidek jeszcze dodatkowo ćwiczył na lokomacie.

Koszt takiej intensywnej rehabilitacji, 10200zł za 2 tygodnie, w całości został pokryty z naszego subkonta w Fundacji "Zdążyć z Pomocą".

Cena zwala z nóg, lecz na takim turnusie chłopcy mają zapewnioną wielokierunkową rehabilitację i terapię, bardzo wielu terapeutów z nimi pracuje. Niekiedy nawet jest potrzebnych dwóch rehabilitantów do jednego dziecka, tak jak np. przy ćwiczeniach chodu u Szymonka.

Taki turnus nie mógłby się odbyć bez Państwa pomocy.

Dlatego pragniemy podziękować wszystkim którzy wspierają naszych chłopców wpłacając darowizny, 1% podatku, czy biorąc udział w bazarku dla Dawidka i Szymonka na FB.

Dzięki waszej pomocy chłopcy mogą robić postępy w rozwoju fizycznym i psychicznym !

Ponownie zapraszamy na Facebooka, tam częściej jesteśmy.

FB: Dawidek Szymonek Guściora.

Na naszej stronie jest niebieska wtyczka do Facebooka, jeśli ktoś ma konto na FB, wystarczy kliknąć by znaleźć się na naszym profilu i na bieżąco śledzić los naszych chłopców.

A tak chłopcy ćwiczyli na turnusie:

 

Poprzedni  Zestaw 1/2  Następny

Aktualności

Luty 2018

Nadal dzielnie walczymy i mamy odważne plany na Nowy Rok.

Więcej …
 
Luty 2017

Nowy Rok 2017

Więcej …
 
Styczeń 2016

Nowy Rok

Więcej …
 
Listopad 2015

Jesienne klimaty

Więcej …
 

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

© 2011 - 2012, Agnieszka i Sławomir Guściora.

Wdrożenie: StudioJP